Radiohead

امواج تلفن همراه باعث عارضه قلبی در موش‌ها شد

سلامت نیوز: یک تحقیق جدید نشان داد که موش‌های آزمایشگاهی نر پس از قرار گرفتن در معرض طیف وسیعی از امواج تلفن همراه، بیشتر در معرض ابتلا به نوعی تومور قلبی قرار گرفتند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا و به نقل از ورج، این در حالی است که به این موش‌ها امواجی تابیده شد که حتی کاربرانی که بیشترین میزان استفاده از تلفن همراه را دارند نیز در معرض این دسته از امواج قرار نمی گیرند.

نتایج این تحقیق دو ساله روی موش‌های آزمایشگاهی نشان داد که امواج حاصل از تلفن همراه ارتباطی با افزایش ابتلا به بیماری‌هایی همچون "تومور مغزی" ندارد.

همواره راجع به امواج حاصل ازتلفن همراه نگرانی های متعددی وجود داشته است که آیا استفاده از آن، کاربران را در معرض ابتلا به سرطان قرار می دهد یا نه. با وجود اینکه بیشتر اوقات تلفن همراه در نزدیکی صورت ما قراردارد این نگرانی راجع به ابتلا به "سرطان مغز" بیشتر است.

این درست است که تلفن همراه، امواج رادیویی ساطع می کنند ولی این امواج، فرکانس‌های رادیویی هستند که انرژی حاصل از آنها بسیار کمتر از تابش یونیزه ای است که از "اشعه ایکس" ساطع می‌شود. تابش‌های یونیزه منجر به آسیب به DNA می‌شوند که در نهایت منجر به سرطان می شوند. نتایج تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که فرکانس‌های رادیویی حاصل از تلفن همراه به شدت امواج نامبرده نیست.

هیچ یک از مطالعات شواهدی مبنی بر اینکه "فرکانس‌های رادیویی" منجر به ایجاد "تومور معزی" می‌شوند، نشان نداد. گرچه محققان همچنان به تحقیق پیرامون این مسئله ادامه می‌دهند و این مطالعات هنوز به صورت پیش‌نویس هستند.

جان بوچر دانشمند ارشد این مطالعات اظهار کرد: در این مطالعه از فرکانس‌های 2G و 3G استفاده شد نه از فرکانس های مورد استفاده در شبکه های پیشرفته تر از قبیل 4G یا 5G.

تومور مغزی مشاهده نشد

وی افزود: ما تمام بدن موش‌ها را 2 سال روزانه به مدت 9 ساعت در معرض این امواج رادیویی قرار دادیم.البته این سطح از امواج بسیار بالاتر از آن چیزی است که مردم آن را تجربه می کنند، بنابراین نباید این یافته‌ها مستقیما با میزان استفاده مردم از تلفن همراه مقایسه شوند. لازم به ذکراست که سن یک موش دو ساله برابر با یک انسان هفتاد ساله است.

سخنگوی سازمان غذا و دارو آمریکا گفت: بنابراین نتایج این تحقیقات راجع به انسان نشان می‌دهد که حتی با وجود استفاده روزانه از تلفن همراه توسط طیف وسیعی از کاربران، ما نشانه‌ای از افزایش ابتلا به معضلاتی چون "تومور مغزی" مشاهده نکرده‌ایم.


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۱۹:۳۳ توسط:radioheadbandnm موضوع:

ثبت بیش از 1900 زلزله در کرمانشاه طی 80 روزگذشته/زمین‌لرزه در دماوند و دریاچه نمک

سلامت نیوز: در هفته گذشته در کنار زلزله‌های متعدد استان‌های کرمانشاه،‌کرمان و ایلام زلزله‌های مهمی در استان فارس، آذربایجان غربی و یزد نیز به ثبت رسید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، بررسی زلزله‌های هفته گذشته حکایت از ثبت زلزله‌های متعدد در استان‌های کرمانشاه و کرمان دارد، ضمن آنکه زلزله‌های مهمی نیز در استان خوزستان به ثبت رسیده است.

بر اساس آمارهای شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران از 21 آبان تا ساعت 19 روز 10 بهمن ماه جاری تعداد 1982 زلزله در حوالی سرپل ذهاب استان کرمانشاه رخ داد که بیشترین زلزله‌ها با بزرگای کمتر از 3 بوده است.

بزرگی زمین‌لرزه تعداد
زلزله‌های کوچکتر از 3 ریشتر 1645
زلزله‌های مساوی و یا بزرگتر از 3 و کمتر از 4 274
زلزله‌های مساوی و یا بزرگتر از 4 و کمتر از 5 60
زلزله‌های مساوی و یا بزرگتر از 5 و کوچکتر از 6 2
زلزله‌هایی با بزرگای 7.3 1

علاوه بر آن در دماوند استان تهران نیز زلزله 2.1 ریشتر ثبت شد. این زلزله در عمق 8 کیلومتری زمین و کانون آن در 6 کیلومتری دماوند، 14 کیلومتری رودهن و 18 کیلومتری بومهن استان تهران بوده؛ ضمن آنکه در دریاچه نمک استان قم زلزله 2.1 رخ داده است.

جزئیات زلزله‌های هفته گذشته به این شرح است:

شنبه 7 بهمن ماه

در سومار استان کرمانشاه زلزله‌های 2.4، 2.6، 3، 2.8، 2.7، تازه آباد این استان زلزله 2.1، سرپل ذهاب زلزله‌های 2.1 و 2 و ازگله استان کرمانشاه نیز زلزله‌های 2.4 و 2.5 رخ داده است.

در مهران استان ایلام زلزله 2.3 و لومار استان ایلام زلزله 2 ریشتر ثبت شده است.

هجدک استان کرمان نیز زلزله 2.4 ریشتری را تجربه کرد.

در بنارویه استان فارس زلزله 2.8، بافق استان یزد زلزله 2.1، دهرم استان فارس زلزله 2.7 و بافق استان یزد زلزله 2.2 گزارش شده است.

در پل سفید استان مازندران زلزله 4.2 ریشتر به ثبت رسید. این زلزله در عمق 8 کیلومتری و کانون آن در 24 کیلومتری پل سفید، 26 کیلومتری آلاشت استان مازندران و 29 کیلومتری شهمیرزاد استان سمنان گزارش شده است.

در دریاچه نمک استان قم زلزله 2.1 رخ داده است. عمق این زلزله در 10 کیلومتری و کانون آن در 27 کیلومتری دریاچه نمک استان قم، 75 کیلومتری ابوزید آباد و 79 کیلومتری آران و بیدگل استان اصفهان بوده است.

یکشنبه 8 بهمن ماه

در هجدک استان کرمان زلزله‌های 2.6 و 2 و در سیرچ استان کرمان زلزله 2ریشتر به ثبت رسید.

علاوه بر آن در سرمست استان کرمانشاه زلزله 2.6، تازه آباد استان کرمانشاه زلزله 2.5، سرپل ذهاب استان کرمانشاه زلزله 2.6 و سومار استان کرمانشاه زلزله‌های 3.7 و 2.3 به ثبت رسید.

طبس استان خراسان جنوبی نیز با زلزله 2 و مورموری استان ایلام با زلزله 2.8 ریشتر لرزیدند.

دوشنبه 9 بهمن

سومار استان کرمانشاه با زلزله‌های 2.8 و 2.7، هجدک استان کرمان با زلزله‌های 2.2 و 2.1 و کوهبنان استان کرمان با زلزله 2.4 ریشتر لرزیدند.

در سه قلعه استان خراسان جنوبی زلزله 3 ریشتر رخ داد. عمق این زلزله 10 کیلومتری وکانون آن در 42 کیلومتری سه قلعه، 63 کیلومتری سرایان و 66 کیلومتری آیسک استان خراسان جنوبی بوده است. در این شهر همچنین زلزله 2 ریشتری رخ داد.

در امیریه استان سمنان زلزله 2.3، چکنه استان خراسان رضوی زلزله 2.5 و موسیان استان ایلام زلزله 2.4 گزارش شد.

سه‌شنبه 10 بهمن

سومار استان کرمانشاه زلزله‌های 3.1، 2.6 و 2.1، حمیل استان کرمانشاه زلزله 2.3، سرپل ذهاب استان کرمانشاه زلزله 2 و ازگله استان کرمانشاه زلزله 2.7 رخ داد.

در این روز همچنین بهاباد استان یزد با زلزله 3.5 ریشتری لرزید. عمق این زلزله 10 کیلومتری و کانون آن در 62 کیلومتری بهاباد استان یزد و 65 کیلومتری کوهبنان و 70 کیلومتری راور استان کرمان بوده است.

این شهرستان همچنین با زلزله دیگری به بزرگای 2.7 ریشتر لرزید.

در گمیش تپه استان گلستان زلزله 2.7، سالند خوزستان زلزله 2.1، کلاله استان گلستان زلزله 2.6، رودبار استان گیلان زلزله‌های 2.1 و 2.5، سیرچ استان کرمان زلزله 2.4، تفرش استان مرکزی زلزله 2.5 و حصارگرمخان استان خراسان شمالی زلزله 2.5 ریشتر گزارش شد.

در کدکن استان خراسان رضوی نیز زلزله 3.1 ریشتر به ثبت رسید. کانون این زلزله که در عمق 6 کیلومتری بوده در 19 کیلومتری کدکن، 22 کیلومتری ریوش و 34 کیلومتری بایک استان خراسان رضوی بوده است.

در دماوند استان تهران نیز زلزله 2.1 ریشتر ثبت شد. این زلزله در عمق 8 کیلومتری و کانون آن در 6 کیلومتری دماوند، 14 کیلومتری رودهن و 18 کیلومتری بومهن استان تهران بوده است.

در بم استان کرمان زلزله 3.6 ریشتری در عمق 8 کیلومتری رخ داد که کانون آن در 3 کیلومتری بم، 9 کیلومتری بروات و 31 کیلومتری نظام‌شهر استان کرمان بوده است.

در هجدک استان کرمان زلزله 2.7 و در رودبار این استان نیز زلزله 2.5 ریشتر رخ داد.

در کنارتخته استان فارس نیز زلزله 4 ریشتری رخ دادکه عمق آن در 8 کیلومتری و کانون آن در 2 کیلومتری کنارتخته و 6 کیلومتری خشت استان فارس و 18 کیلومتری وحدتیه استان بوشهر گزارش شد.

چهارشنبه 11 بهمن

سردشت استان آذربایجان غربی زلزله 3.1 در عمق 20 کیلومتری رخ داد. کانون این زلزله در 16 کیلومتری سردشت استان آذربایجان غربی، 17 کیلومتری عراق و 30 کیلومتری میرآباد استان آذربایجان غربی بوده است.

در هجدک استان کرمان زلزله‌های 2.3، 2.1، 2.8 و 2.2، درب بهشت استان کرمان زلزله 2.5 و در بروات استان کرمان زلزله 2 ریشتر به ثبت رسید.

در زرنه استان ایلام زلزله 2.5، کنارتخته استان فارس زلزله 2.7، جایزان استان خوزستان زلزله 2، نودان استان فارس زلزله 2.4، خشت استان فارس زلزله 2.8 ، آلونیه استان چهارمحال و بختیاری زلزله 2 ، ریشتر به ثبت رسید.

گمیش‌تپه استان گلستان نیز زلزله 3.3 ریشتری را تجربه کرد. عمق این زلزله در 10 کیلومتری و کانون آن در 64 کیلومتری گمیش تپه، 78 کیلومتری سیمین شهر و 80 کیلومتری بندر ترکمن استان گلستان گزارش شده است.

سومار استان کرمانشاه نیز با زلزله‌های 2.7، 2، 2.6، 3.4، 2.6 و 2.1 ریشتری لرزید.

بهاباد استان یزد زلزله 3.2 ریشتری را در عمق 8 کیلومتری تجربه کرده است. کانون این زلزله در 39 کیلومتری بهاباد، 64 کیلومتری ساغند و 64 کیلومتری بافق استان یزد بوده است.

پنج‌شنبه 12 بهمن

در قنوات استان قم زلزله 2، دوگنبدان استان کهگیلویه و بویراحمد زلزله 2 و صالح آباد استان ایلام زلزله 2 ریشتر رخ داد.

هجدک استان کرمان زلزله‌های 2.7 و 2.4 و بم استان کرمان زلزله 2.1 ریشتری را تجربه کردند.

قصر شیرین استان کرمانشاه نیز با زلزله 3.9 ریشتر لرزید. این زلزله در عمق 9 کیلومتری و کانون آن در 16 کیلومتری قصر شیرین، 31 کیلومتری ازگله و 35 کیلومتری سرپل ذهاب استان کرمانشاه بوده است.

علاوه بر آن در سومار استان کرمانشاه زلزله‌های 2.3 و 2.2 و دوگنبدان استان کهگیلویه و بویر احمد زلزله 2 ریشتر به ثبت رسید.

در دهرم استان فارس زلزله 3 ریشتری در عمق 7 کیلومتری رخ داده است. کانون این زلزله در 17 کیلومتری دهرم استان فارس و 39 کیلومتری ریز و 40 کیلومتری شنبه استان بوشهر بوده است.

جمعه 13 بهمن

در سرگز استان هرمزگان زلزله 2، سنخواست استان خراسان شمالی زلزله 2.2، گوریه استان خوزستان زلزله‌های 2.7 و 2.9، بهاباد استان یزد زلزله 2.8، سفید سنگ استان خراسان رضوی زلزله 2.3، راز استان خراسان شمالی زلزله 2،‌ سلفچگان استان قم زلزله 2 و سالند استان خوزستان زلزله 2.6 ریشتر گزارش شد.

هجدک استان کرمان زلزله‌های 2.7، 3.7 و 2.8 را تجربه کرد.

در استان کرمانشاه نیز در قصرشیرین زلزله‌های 2.3، 2.2 و 3، در سومار زلزله‌های 2.3 و 2، گهواره زلزله 2.1 ، روانسر زلزله 2.7 و در ازگله زلزله 2.6 ریشتر رخ داده است.

در ساعت 13 و 12 دقیقه روز جمعه 13 بهمن ماه نیز ازگله استان کرمانشاه با زلزله 4 ریشتری لرزید. عمق این زلزله در 8 کیلومتری و کانون آن در 13 کیلومتری ازگله، 33 کیلومتری قصر شیرین و 40 کیلومتری سرپل ذهاب استان کرمانشاه بوده است.

در ورزقان استان آذربایجان شرقی زلزله 3.1 ریشتر در عمق 6 کیلومتری رخ داد. کانون این زلزله در 15 کیلومتری ورزقان، 28 کیلومتری اهر و 31 کیلومتری خواجه استان آذربایجان شرقی بوده است. این منطقه همچنین با زلزله دیگری با بزرگای 1.2 ریشتر لرزید.


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۴:۲۶ توسط:radioheadbandnm موضوع:

کارتون/ مردم کرمانشاه: تو چادر راحت تریم!

سلامت نیوز:ضمیمه طنز «بی قانون» امروز هم با کنایه به برخی اخبار و اظهارنظر چهره‌ها منتشرشد.


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۵:۱۱ توسط:radioheadbandnm موضوع:

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران 

مفهومی ترین کاریکاتورهاي دیدنی روز ایران را برای شما در ادامه به نمایش گذاشته ایم که به مسائل روز اجتماعی میپردازند.

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور زنبیل‌بازی احمدی‌نژاد و رفقا*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور وضعیت مسکن زمين لرزه زدگان در روزهای برفی*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور توصیه هاي وزیر راه برای روزها برفی*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور رئیس سازمان میراث فرهنگی: بودجه ما حتی کفاف نگه‌داری از آثار تاریخی را نمی‌دهد

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور مدیریت بحران با دعای مردم*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور توصیه ترامپ به صلح منطقه: بپر…*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور قلیان بلای‌ جان کشور***

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور عاقبت مزاحمت اورژانسی*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور قبض آب یا منوی رستوران*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور اینم رابطه جالب اختلاس و آب‌نبات‌*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور من که دارم از خجالت آب می‌شم*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور آقای خاص دروازه‌بان شد*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور خواب زمستانی مدیران شهری***

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور مواظب باشین: مرگ خاموش در شب‌هاي سرد برفی*

جالب ترین و دیدنی ترین کاریکاتورهای روز ایران

کاریکاتور مردم باز‌هم گله‌ مندند*

 

 


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۲:۵۴ توسط:radioheadbandnm موضوع:

جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین ۹۶ و ۲۰۱۷

جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین ۹۶ و ۲۰۱۷

photo 2017 03 21 11 17 20 جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین 96 و 2017

هـمیـشـہ سـلیقـہ ے مـن و خـدا…

یـڪے بـــود…

هـر ڪہ را ،

مـن دوســـت داشـتـم…

بـا خـودش بُــــرد

جملات غمگین عاشقانه

ترکت ڪرده؟

شبـــها بہ یادش گریہ میڪنے

ناراحت نباش….

یہ روز تو تنها آرزوے زندگیش میشے

این بدترین انتقامـــه…

جملات غمگین عاشقانه

شبهایمان نه شب است…

روز هایمان هم به گمانم آبی تیره شده است….

دلمان هم که هوایش ابریست…

اشکاهایمان هم ….

بیخیال…

راستی خوابیده ای ؟؟

جملات غمگین عاشقانه

ای کاش…

فردا که از خواب بیدار میشیم،

زندگی یه رنگ دیگه باشه…

همرنگ آرزوهامون…

جملات غمگین عاشقانه

اصلا شب یکی از خاصیتاش اینه که،

یهو همه خاطرات و،

میریزه تو ذهنت…

به شب که میرسم،

دردام به روز میشه….

جملات غمگین عاشقانه

صبح بدون تو

مگر بخیر میشود !

دلم جز به نگاهِ تو

به هیچ آفتابی، گرم نیست

جملات غمگین عاشقانه

صبح بی تو!؟

بی تو که صبح نمیشود!!

همان امتداد شب است

کمی کمرنگ تر…

جملات غمگین عاشقانه

هیچ وقت نذار کسی

بتونه آرومت کنه

چون وقتی باور کنی

اون میتونه آرومت کنه

دیگه خودش میشه

دلیل بی قراری های بعدیت…

جملات غمگین عاشقانه

غمگین نباش مردم این شهر

خیلی خوبند وقتی ببینند

کفش نداری برایت پاپوش

درست می کنند…

جملات غمگین عاشقانه

‏تفاوت آدما با

همدیگه توی بودنشونه،

ببینید کی برای بودن

کنارتون تلاش میکنه…

جملات غمگین عاشقانه

از تو نوشتم،

عاشقت شدند..

چقدر دوستم نداشتی!

جملات غمگین عاشقانه

همه می پرسند

شعرهایت چرا کوتاه است؟

و نمی دانند که تو

چه قدرکوتاه کنارم بوده ای. . . !

جملات غمگین عاشقانه

دلیل شاعر شدن من ولی مثلِ بقیه نیست؛

بقیه شعر میبافند

تا دوباره دستانشان ابریشم گیسوی کسی را لمس کند،

و دوباره کسی باشد

 توی روزمرگی هایشان که حواسش جمعِ سردی و گرمی هوا باشد…

من اما شعر میگویم؛

که روزنامه ها تیتر نزنند

“زنی از شدت بغض توی گلویش خفه شد”

جملات غمگین عاشقانه

تمام شهر

بوی عطر بهار گرفته

و تمام من بوی ” تو “

کجایی

بهار دارد می رسد.

جملات غمگین عاشقانه

اصلا شب یکی از خاصیتاش اینه که،

یهو همه خاطرات و،

میریزه تو ذهنت…

به شب که میرسم،

دردام به روز میشه…..

جملات غمگین عاشقانه

خوابم از دیده،

چنان رفت که هرگز ناید!

خواب من

زهرِ فِراق تو بنوشید و بمرد…

با دوستانتون به اشتراک بذاریدfacebook جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین 96 و 2017email جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین 96 و 2017twitter جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین 96 و 2017linkedin جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین 96 و 2017google جملات غمگین عاشقانه دپ و سنگین 96 و 2017

برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۳:۴۸ توسط:radioheadbandnm موضوع:

اس ام اس شعر


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۰:۵۵ توسط:radioheadbandnm موضوع:

اس ام اس سوزناک


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۳۸:۴۵ توسط:radioheadbandnm موضوع:

جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری ۹۶ و ۲۰۱۷

جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری ۹۶ و ۲۰۱۷

photo 2017 03 21 10 49 16 جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری 96 و 2017

نگاهت هرقدر هم ڪہ دور باشد

آرامم میڪند…

وآواے آمدنت را در گوشم زمزمہ….

چقدر رسیدنت را دوست دارم…

آغوشم در ازدحام سرماے تنهایے.

جملات عاشقانه زیبا

همیشه با من بمان

هیچکس

عاشقانه تر از من،

نمی‌تواندتو

را بسراید

تو در تمام لحظه‌هایم

تکرار می‌شوی

اما؛هیچگاه

تکراری نمی‌شوی

جملات عاشقانه زیبا

اگر جای مروت نیست با دنیا مدارا کن

به جای دلخوری از تنگ بیرون را تماشا کن

دل از اعماق دریای صدف‌های تهی بردار

همین‌جا در کویر خویش مروارید پیدا کن

چه شوری بهتر از برخورد برق چشم‌ها باهم

نگاهش را تماشا کن، اگر فهمید حاشا کن

من از مرگی سخن گفتم که پیش از مرگ می‌آید

به «آه عشق» کاری برتر از اعجاز عیسا کن

خطر کن! زندگی بی او چه فرقی می‌کند با مرگ

به اسم صبر، کم با زندگی امروز و فردا کن

جملات عاشقانه زیبا

بیزارم از آن عشق

ڪہ عادت شده باشد

یا آن ڪہ گدایے

محبت شده باشد …

دلگیرم از آن دل

ڪہ در آن حس” تملڪ “

تبدیل بہ غوغاے

 ” حسادت ” شده باشد …

جملات عاشقانه زیبا

این تب زده را هیچکسی یار نبود

پشت من بخدا ذره ای دیوار نبود

هرکسی آمد و نیشتری بر من زد

چه کنم جاده از کودکی هموار نبود

جملات عاشقانه زیبا

نگاهت را به من بسپار

که چشمانم برای توست

قدم آهسته تر بردار که

قلبم زیر پای توست

جملات عاشقانه زیبا

“دوقدم مانده

به خندیدن برگ

یک نفس مانده به

ذوق گل سرخ

چشم درچشم بهاری

 دیگر ….

تحفه ای یافت

نکردم که کنم هدیه تان

یک سبدعشق ومحبت

دارم

جملات عاشقانه زیبا

ڪــــار مـــون شـــــده

دوســـــت داشـــــتــــن

ڪــــــســــــایــــی

ڪـــــه آخـــــر مــــال مــــا

 نـــمــــیـشــن

جملات عاشقانه زیبا

اگه کسی رو دوست داری،

فقط بهش بگو

 اندازه تمام بی وفایی های دنیا

دوست دارم…

چون

تنها بی وفایی های دنیا هستند

که تمومی ندارند

جملات عاشقانه زیبا

جانا بجز از عشق تو دیگر هوَسم نیست

سوگند خورَم من  ، که بجای تو کَسم نیست

امروز منم عاشق بی مونس و بی‌یار

فریاد همی خواهم و فریاد رسَم نیست

در عشق نمی‌دانم درمانِ دلِ خویش

خواهم که کنم صبر ولی دست رسَم نیست

خواهم که به شادی نفسی با تو برآرم

از تنگ دلی جانا  ، جای نفسم نیست..

جملات عاشقانه زیبا

صفرعاشقی باتو همیشه

 ساعته عشقه

در آغوشـم کـ ِ مۓ گیــرۓ

آنقــَــَدر آرام مۓ شوم

کـ ِ فـَـراموش مۓ کنم

بـایـ ـد نفس بکشم

جملات عاشقانه زیبا

جمعہ

نہ تلخےتکرار است

نہ حسرت دیدار

جمعہ

لباسہاےچرک هفتہ را مےشوید

و پہن مےکند روےدیوار انتظار

جمعہ

تنہاترین روز هفتہ است

نہ زوج مےشود!

نہ فرد مےآید!

جملات عاشقانه زیبا

جمعہ دارد بہ نڪَاهم,

 نفسم می‌خندد

انتظار تو مرا

سُخره‌ےایّامم ڪرد

جمعہ آمد

 خبرے باز نیامد امّا

بوے عطرت بہ مشامم زد

 و آرامم ڪرد

با دوستانتون به اشتراک بذاریدfacebook جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری 96 و 2017email جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری 96 و 2017twitter جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری 96 و 2017linkedin جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری 96 و 2017google جملات عاشقانه زیبا و جذاب بهاری 96 و 2017

برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۸:۱۱ توسط:radioheadbandnm موضوع:

کم خونی؛ مادر بسیاری از مریضی‌ها


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۸:۱۳ توسط:radioheadbandnm موضوع:

هراز دوباره مسدود شد

سلامت نیوز: پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد: جاده هراز به دلیل بارش برف و کولاک تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، محور هراز در استان مازندران و شرق تهران که ظهر امروز بازگشایی شده بود، مجدد بسته شد.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران پیشتر در این باره گفته بود: احتمال بسته شدن مجدد جاده هراز به علت برودت هوا و احتمال سقوط بهمن وجود دارد.


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۵:۱۰ توسط:radioheadbandnm موضوع: